Úvod / Reklamační řád

Reklamační řád

Reklamace

Výměna zboží: V případě potřeby Vám nepoužité a nepoškozené zboží po předchozí domluvě rádi vyměníme. Zboží zašlete na naši adresu jako doporučenou zásilku, a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení, nebo poškození, obratem se s vámi spojíme a domluvíme podmínky vyřízení - toto opatření souvisí dostupností Vámi požadovaného zboží. Hradíte však náklady spojené s výměnou zboží - poštovné. Ostatní reklamace vyřizujeme v zákonem stanovených lhůtách.

Vrácení zboží: V případě, že nejste spokojeni s dodaným zbožím, máte možnost nepoužité zboží vrátit do 14dnů od data převzetí zboží stejným způsobem jako u výměny zboží. Náklady na poštovné nese prodávající.

Reklamační řád

Případné reklamace vyřídíme v souladu platnými právními předpisy (Občanský zákoník pro fyzické osoby, Obchodní zákoník pro právnické osoby).

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců, pokud není u výrobku uvedeno jinak.

Nárok na uplatnění záruky může zaniknout, pokud:

a) Výrobek byl poškozen při přepravě (Zjevné poškození zboží nebo jeho obalu je třeba ihned řešit s dopravcem. Nejste povinni takovéto zboží od dopravce převzít; o zjištěném poškození prosím neprodleně informujte prodejce).

b) Výrobek byl poškozen neodbornou instalací nebo zacházením a obsluhou prováděnou v rozporu s uživatelskou příručkou (pokud u výrobku existuje).

c) Výrobek byl používán v podmínkách, které neodpovídaly parametrům a požadavkům uvedeným v dokumentaci (pokud u výrobku existuje).

d) Výrobek byl poškozen působením živlů.

e) Výrobek byl poškozen nadměrným zatěžováním nebo používáním v rozporu s podmínkami uvedenými v dokumentaci (pokud u výrobku existuje).

f) Výrobek byl poškozen v důsledku zapojení do sítě, která neodpovídá příslušné ČSN.

Postup při reklamaci

Informujte nás o reklamaci telefonicky nebo mailem.
Zboží zašlete jako doporučený balík na naši adresu.
Do zásilky uveďte důvod reklamace a přiložte kopii daňového dokladu.

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího vzniku.

Odstoupení od smlouvy

Kupující má dle §53 odst. 6 zák. č. 40/1964 Sb. (obč. Zák.), právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek používání nebo opotřebení, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě. Po navrácení zboží, prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku za zboží předem dohodnutým způsobem. Náklady spojené s dopravou nese prodávající.

Naše akce

KAŽDÉMU zákazníkovi, jehož objednávka dosáhne 1000,- Kč a více a zároveň uskuteční platbu převodem na účet poštovné ani balné neúčtujeme. Číslo účtu Airbank:1335571029/3030.

Vyhledávání

KONTAKT
 od 9:00 do 18:00 h
 +420 7_75 568 613
 Kontaktní formulář
Mohlo by Vás zajímat...

Jak funguje čínský zvěrokruh (horoskop), jaká má základní znamení a podle čeho je můžeme určit?

V následující tabulce snadno zjistíte, jakou velikost prstenu potřebujete.

Drobné dárky z našeho obchodu určitě každého potěší nejen k narozeninám, ale i při mnoha jiných příležitostech. Snažíme se pro každého být cenově dostupní.
Naleznete zde nejenom náramky či řetízky, ale také originální dárky z jiných oblastí.

Copyright 2009 Drobné dárky  |  Created by Canimambo & Cogito - tvorba stránek  |  xhtml  |  css  |